Coaching

Máte velkou chuť se učit anglicky, vyzkoušeli jste skupinové i individuální kurzy a pořád to není ono?

Možná je pro vás řešením koučink, někdy se tomu také říká nepřímá jazyková výuka. Tento způsob vám umožní studovat v čase, který vám bude vyhovovat a přesně tam, kde budete chtít.

Docházení na lekce je někdy časově náročné. Znáte to, honem dodělat něco v práci, honem do auta, nebo mhd, honem za mnou do učebny……

Řešením může být koučování. Nejdříve se sejdeme, v učebně nebo online, popovídáme si o vašich plánech, časových možnostech atd. Vytvoříme studijní plán, na základně kterého ode mne každý týden obdržíte úkoly ke zpracování a také zpětnou vazbu na úkoly z předešlého týdne. Můžete se tedy učit kdekoliv a kdekoliv vám to vyhovuje.

Jak to všechno probíhá?

Nejdříve se sejdeme, v učebně nebo online, popovídáme si o vašich plánech, časových možnostech atd. Vytvoříme plán, na základně kterého ode mne každý týden obdržíte úkoly ke zpracování a také zpětnou vazbu na úkoly z předešlého týdne. Můžete se tedy učit kdekoliv a kdekoliv vám to vyhovuje. 

Online

Už vás nebaví každý týden ve stejnou dobu spěchat za lektorem? Jazykové online koučování vám umožní studovat kdykoliv a kdekoliv to vyhovuje vám.

Virtuální učebna

Ve své virtuální učebně budete mít každý týden materiály ke zpracování. Po odevzdání vždy dostanete zpětnou vazbu a zadání na další týden.

Podpora

Nejste v tom sami. Mezi zadáními jsem vám k dispozici na emailu, případně na rychlé video konzultace.

Nezávislost

Nejste závislí na čase ani místě.

Šetříte čas

Svůj čas trávíte pouze studiem. Nevyhledáváte si materiály. Vše máte připravené ve své virtuální učebně.

Říkáte si “To je všechno hezké, ale kolik mě to bude stát?”

Za čtyři týdny jazykového koučování zaplatíte 2000,- Kč. V této ceně jsou 4 týdny jazykového koučování a  jedna hodina konzultace.

A možná si říkáte “Flexibilita je super, ale i tak jsou asi nějaká pravidla.

Máte pravdu. Základní pravidla jsou ta, že se platí vždy 4 týdny jazykového koučinku předem. Termín konzultace si sami vyberete v kalendáři. Obdržíte pozvánku do google meet. Po začátku konzulace čekám maximálně 15 minut, pokud se do té doby nepřipojíte, považuji konzultace za proběhnutou.

Pokud budete chcít další konzultace (třeba i pro konverzaci) opět si vyberete termín v kalendáři, zadáte jednorázovou platbu (dle platného ceníku) a po připsání částky na můj účet vám termín potvrdím.

STORNO

Jazykový koučink nelze stornovat.

Konzultace v rámci jazykového koučinku můžete stornovat maximálně 48 hodin předem a nahradit si je můžete nejpozději v rámci daného koučovacího období.

Konzultace, které si objednáte navíc můžete stornovat maximálně 48 hodin předem a nahradit si je můžete nejpozději do 14 dnů od původní konzultace.

Náhrady konzultací nelze znovu stornovat.

STUDIJNÍ MATERIÁLY

Nové zadání vám zašlu ve středu. A vy budete mít až do pondělí čas to zpracovat a odeslat ke kontrole. Můžete kdykoliv a kdekoliv se vám to hodí. To, co mi do pondělí odevzdáte vám zkontroluji a napíši vám zpětnou vazbu.

Pokud máte jakékoliv dotazy podívajte se na FAQ aneb časté otázky. A kdybyste odpověď nenašli ani tam, tak mi napište 🙂